İLETİŞİM

Size Kendimizi Anlatalım
Doğru Yazılım logo

Doğru Yazılım, Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu olan LOGO Yazılım A.Ş. ürünleri satış, destek ve danışmanlığını yapmak amacıyla 2005 yılında kuruldu.

Doğru Yazılım

Doğru Yazılım, Logo Yazılım A.Ş nin Tiger Premier Yetkinlik Merkezi ve Tiger Çözüm Ortağıdır. Şirketimiz aynı zamanda işletmelerde çözüme odaklı , verimliliği artıran, Logo ürünlerine entegre, özel yazılımlar geliştirmektedir.

Doğru Yazılım

Vermiş olduğumuz ürün ve hizmetlerde, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı temel amacımızdır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını, yönetim ve üretim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha verimli, daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli yazılım çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Doğru Yazılım

Doğru Yazılım
2006 yılında KOBİ Başarı Ödülü Türkiye 1.si,
2007 yılında KOBİ Başarı Ödülü Türkiye 2.si,
2008 yılında KOBİ Başarı Ödülü Türkiye 1.si
2009 yılında KOBİ Başarı Ödülü Türkiye 3.sü ,
2011 yılında Tiger Yetkinlik Merkezi Türkiye 1.si ,
2011 yılında Marmara Bölgesi Yetkili Satıcı 1.liği,
2015 yılında Yılın Premier İş Ortağı Ödülü ,
2016 yılında Tiger Yetkinlik Merkezi Ödülü ile ,
Logo Yazılım A.Ş. Tarafından Ödüllendirilmiştir.

Doğru Yazılım

Doğru Yazılım 2006 Yılında Logo Ürünleri Üzerinde Logo Teknolojilerini Kullanarak Kullanıcıların Özel Yazılım İhtiyaçlarına Yönelik Çözüm Geliştirmek İçin Çözüm Ortağı Ünvanıyla Yetkilendirilmiştir.

Doğru Yazılım

Doğru yazılım, 19 yıllık tecrübe, bilgi birikimi ve çalışma prensipleriyle sektörde edinmiş olduğu yerin bilinci doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir.